Ege Denizi Fasikülü, içindekiler

 

Marmaris Limanı

Marmaris Yacht Marina

En büyük marinalarımızdan biri. Denizde 750, karada 1000 teknelik kapasitesi var.

Marmaris'e karayoluyla 8 km. Yaz / kış gün boyunca düzenli dolmuş çalışıyor. (Kışın biraz daha seyrek)

Marina içinde orta ölçekli bir market ve oldukça kapsamlı bir teknik malzeme dükkanı da var.

330 tonluk vinci sayesinde megayatların kışlama tercihi.

Sezona hazırlık döneminde kara park alanı daha çok bir tersaneyi andırıyor. Toz ve gürültü deniz tarafına da yansıyabiliyor.

Pupa Yat Otel

Bu sayfanın sadece başlığı açılmıştır. İçeriğini doldurulması için desteklerinizi bekliyoruz. Yukarıdaki "Düzenle" bağlantısını kullanarak bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Albatros Marina

Albatros marina, aslında çekek yerinden marinaya evirilmiş butik bir marinette. Marina şehir merkezine 1.5 km mesafede, çok güzel bir orman yolu olan Marmaris-Aksaz askeri üssü yolu üzerinde. Toplam 20-25 teknelik bir kapasite kalıyor, bağlı teknelerin sahipleri hep uzun süredir burada olan tekne sahipleri ve dolayısı ile herkes birbirini tanıyor, sohbet muhabbet açısından keyifli bir ortam. Marina içinde marangoz, boya ve mekanik bakım servisi veren işletmeler mevcut. Bunların dışında çok…

Belediye Limanı, Marmaris

Muğla Büyükşehir Belediyesince işletilmektedir. Elektrik ve su ücretlidir, liman ofisinden temin edeceğiniz ön ödemeli kartı Muğla Büyükşehir Belediyesince işletilen diğer limanlarda da kullanabilirsiniz. Duş, WC bulunmamaktadır.

Marmaris Netsel Marina

Netsel Marina, her türlü hava koşuluna kapalı iki mendirekle çevrilmiştir. İki mendirek arasında 9 adet yüzer iskele bulunmaktadır. İskelelerdeki en çok derinlik 18 m. ve en az derinlik 3.5 m. dir.